کتاب خدمات آشنا
اگر بخواهیم میشه را هر روز بخوانید

برای زندگی درست باید ابتدا به یکدیگر کمک کنیم تا راه های و رفتار های اشتباه خود را تصحیح نمائیم

مدیر تالار گفتمان بدوح گفت : برای اصلاح رفتار های اجتماعی در میان شهروندان باید ابتدا بازشناسی رفتار های غلط از سوی مردم صورت بگیرید . بهمن پور افزود : اگر در جامعه فرصت شناسایی رفتار های غلط برای همگان فراهم شود و همینطور زمینه اصلاح رفتار ایجاد گردد . شناخت و سپس الگو سازی رفتار درست می تواند در اصلاح رفتار اثر بخش باشد .

محمد بهمن پور مدیر عامل موسسه صدای آشنا و مدیر تالار گفتمان بدوح افزود : ما در صدد هستیم تا با ایجاد فضای اجتماعی جهت تعامل درباره رفتار های اجتماعی و ایجاد فرصت شناخت به شهروندان زمینه تغییر و اصلاح رفتار را فراهم کنیم . ایشان همچنین با اشاره به راه اندازی بخش جدید در تالار گفتمان بدوح با عنوان " اگر بخواهیم میشه " خاطر نشان کرد این بخش با دست نوشته های خود ایشان و با همراهی دیگر کاربران این تالار مدیریت خواهد شد که امید می رود مورد توجه کاربران شبکه های مجازی قرار بگیرد . 

بهمن پور از درج بخشی با این عنوان در یکی از روزنامه های استان البرز خبر داد که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد .

شایان ذکر است وب سایت www.bodoh.ir با هدف ترویج سبک و الگوی زندگی ایرانی اسلامی با حمایت و همراهی موسسه فرهنگی هنری صدای آشنا مدیریت می شود . این تالار گفتمان با ساختار گفتگوی آن فرصتی  برای بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف زندگی ایرانی اسلامی است.

تاریخ ارسال: 1394/02/05


لینک های مرتبط:

همایش فن بیان و گویندگی در شهرستان ساوجبلاغ

موسسه صدای آشنا برگزیده جشنواره موسسات فرهنگی استان البرز

تعهد 260 ميليارد ريالي خيرين مدرسه ساز در استان البرز

اگر بخواهیم میشه را هر روز بخوانید

تودیع و معارفه رئیس جدید ارشاد ساوجبلاغ